Правила багато повторного жиму.

;
75 кг — для юніорів, чоловіків, ветеранів;
100 — для юніорів, чоловіків, ветеранів;
125 – для юніорів, чоловіків;
150 – для чоловіків.
жінки: 25 – для дівчат, юніорок, жінок, ветерани-жінки;
45 – для юніорок, жінок, ветерани-жінки;
35 – для юніорок, жінок, ветерани-жінки;
55 – для жінок.

Послідновсність номінації на кожному змаганні:
для чоловіків: 150, 125, 100, 75, 55кг .
для жінок: 55, 45, 35, 25 кг.
Система підрахунку очок на всіх турнірах залишається на розсуд Організаційного комітету змаганнь.
2. ПРАВИЛА ВИКОНАННЯ ВПРАВИ.
1. Атлет виконує тільки один підхід.
2. Після зняття штанги зі стійок на повністю випрямлені руки звучить дозвільна команда старшого судді на помості: «Жим!» або «Старт!».
3. Спортсмен отримує тільки одну команду для початку виконання вправи.
4. Після отримання команди, атлет повинен зробити перше повторення у вправі: опустити штангу до торкання грифом тулуба і потім вижати штангу вгору до положення «Випрямлені руки» (руки випрямлені в ліктьових суглобах не менше, ніж при прийнятті стартового положення, до команди «Жим ! »або« Старт! »). Після цього, старший суддя на помості негайно озвучує порядковий рахунок виконаного повторення, після чого атлет здійснює наступне повторення, і т.д.
5. Мета атлета: виконання максимальної кількості повторень зі штангою установленої ваги, виконаних у відповідності з цими Правилами. Для виконання вправи надається 5 хвилин.
6. Рахунок судді означає зараховано спробу.
7. Якщо замість рахунку звучить команда судді або повторення рахунку, це означає, що спортсменом допущена помилка, та повтор не зараховується
8. Спортсмени послідовно викликаються на поміст секретарем змагань. Після виклику протягом однієї хвилини спортсмен повинен почати виконання вправи.
9. Якщо спортсмен приймає участь більше чим у одній номінації, то йому надається не менше 20 хвилин відпочинку. Але можливі корегування за бажанням спортсменів.
Причини, з яких повторення не зараховується:
1. Початок вправи до команди Голового судді «Жим!» Або «Старт!». В цьому випадку звучить команда судді «Стоп!». Ця команда також може застосовуватися Головим суддею на помості при виконанні спортсменом неодноразових (більше двох) частих повторень без належної фіксації снаряда нагорі.
2. Жим штанги без торкання грифом тулуба — звучить команда «Груди!».
3. Кінцеве положення штанги нагорі, без належного випрямлення обох рук в ліктьових суглобах менш ніж при прийнятті стартового положення до команди «Жим!» Або «Старт!» — звучить команда «Лікті!».
4. Не є помилкою переміщення ніг від опори в будь-який момент виконання вправи.
5. Не є помилкою перекос штанги, «відбиви» від грудей, подвійний рух, але в кожному разі, залікової спробою вважається становище «Випрямлені руки».
6. Кількість пауз відпочинку в положенні «штанга в верху» необмежена. відпочинок в положенні «Штанга на грудях» — не більше двух пауз.
7. При значній зміні дозволеної ширини хвата, що сталася під час виконання змагального підходу, суддя на помості може дати команду «Стоп!» та вказати спортсмену на самостійне відновлення колишньої ширини хвата командою «Хват!».
8. При припущенні «трьох» помилок поспіль суддя дає команду «На стійки!» та зарахована кількість жимів заноситься в протокол змагань.
9. Навмисне торкання грифом стійок лавки під час виконання вправи з метою полегшити завершення жиму.
3. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
1. Переможці визначаються в кожній ваговій номінації.
2. Переможцем стає той атлет, який покаже найвищий коефіцієнт атлетизму КА (КА-визначається: вага штанги множимо на кількість повторень і ділемо на вагу атлета). Решта учасників займають місця в міру зменшення КА.
3. У разі рівності КА серед кількох атлетів — найвище місце присуджується атлетові, який набрав найбільший тоннаж. У разі рівності тоннажу, найвище місце присуджується атлетові з меншим власною вагою.
4. Якщо у ході змагань два або більше спортсменів показали однаковий результа перемагає той хто першим підійшов до виконання вправи.
4. СУДДІВСТВО.
1. Суддів має бути двоє: Старший суддя і боковий суддя.
а) Старший суддя на помості керує ходом виступи спортсменів і стежить за проведенням його в суворій відповідності з правилами змагань. Спільно з секретарем змагань старший суддя на помості проводить жеребкування перед внесенням до протоколу. Старший суддя на помості розташовується зліва від глядацького залу за головою атлета, що знаходиться в стартовій позиції для жиму, так щоб не заважати глядачам. Старший суддя на помості подає команду на початок виконання першого жиму учаснику після того, як він займе стартову позицію. Старший суддя на помості веде рахунок і відзначає помилки учасника змагань під час виконання спроби. Старший суддя на помості визначає результати виступу за винятком випадків, коли подаються протест. Старший суддя на помості оголошує про закінчення підходу і його результати. Старший суддя на помості зупиняє хід виступу учасника якщо:
— учасник порушив правила, і йому необхідно зробити офіційне попередження;
— учасник під час виступу отримує травму;
— цього вимагає головний суддя змагань;
b) Боковий суддя на помості оцінює дії спортсменів і стежить за тим, щоб виступ проходив відповідно до цими правилами. У всіх випадках, порушення правил виконання вправи, боковий суддя на помості подає голосову команду старшому судді на помості жестом (піднята вгору рука — «Помилка спортсмена!» і «Назву помилки»). Боковий суддя на помості розташовується зліва від глядацького залу ближче до ніг атлета, що знаходиться в стартовій позиції для жиму. Основний напрямок, за яке відповідає боковий суддя на помості, — відрив тазу і ніг від полу.
Сигнали та команди наступні:
1.Після того, як спортсмен зніме штангу зі стійок та зафіксує у вихідному положенні «на випрямлених руках (ліктях)» старший суддя подає видимий сигнал, що складається із руху руки зверху-вниз із виразною голосовою командою «СТАРТ» або «Жим »
2. Судді зобов’язані досконало знати правила й положення про змагання, вміло їх використовувати, а також бути об’єктивними та принциповими у своїх рішеннях. Якщо спортсмен самостійно не може виконати вправу на будь якому повторенні, про що свідчить будь-який рух штанги вниз при спробі її вижати, або звучить команда спортсмена «Допомогти», суддя подає виразну голосову команду «ДОПОМОГТИ!», після якої асистенти повинні синхронно допомогти спортсмену поставити штангу на стійки.
Порушення в прийнятті стартового положення в жимі лежачи, що розглядаються в якості підстави для припинення виконання вправи:
a) Хват, що перевищує 81см.
b) Якщо штанга подається не на випрямлені руки.
Порушення в прийнятті стартового положення в жимі лежачи, що розглядаються в якості підстави для припинення виконання вправи, якщо вони помічені до подачі сигналу до початку вправи з боку судді:
a) Взуття атлета не стикається з помостом або поверхнею дисків (блоків), якщо останні використовуються.
b) Будь-яке торкання ступнями ніг атлета лави або її опор.
c) Сідниці атлета не стикаються з поверхнею лави.
На будь-яке з цих потенційних порушень атлетові повинно бути вказано з боку будь-якого з суддів, який її помітив.
3. Якщо до початку виконання вправи один з бокових суддів виявить очевидне порушення правил щодо форми та персонального екіпірування, він повинен звернути на це увагу старшого судді. Старший суддя, виявивши такі порушення, може приймати самостійні дії. В обох випадках судді повинні разом перевірити форму та екіпірування атлета. Якщо таке порушення буде визнано в якості незначною помилкою, то атлету буде надана можливість виконання підходу після усунення цієї помилки. Час, виділений для виконання вправи, не може бути призупинено для виправлення подібної помилки. Рішення про кваліфікацію порушення з боку атлета і виконання санкцій до нього залишаються на розсуд суддів.
Порушення, що розглядаються в якості навмисної спроби порушення правил:
a) Використання професійних жимових майок.
b) Використання більш ніж однієї пари бинтів, або бинтів, які значно перевищують встановлену довжину.
c) Будь-які доповнення, понад перерахованих в правилах компонентів форми і персонального екіпірування, тобто бинтування торсу, перев’язування, і т.д.
d) Інші порушення подібного характеру.
Порушення, що розглядаються в якості помилки або незначною помилки:
a) Використання бинтів, довжина яких трохи перевищує встановлені розміри.
b) Предмети одягу, використовувані для розминки або для підтримки тепла тіла (прогумовані налокітники тощо), які спортсмен забув зняти перед виходом на поміст.
c) Інші порушення подібного характеру.
Якщо будь-який з суддів сумнівається відповідно встановленим правилам форми і предметів особистого екіпірування атлета, він повинен дочекатися завершення виконання вправи. Після цього атлет може бути перевірений. У випадку, якщо це порушення буде визнано помилкою або незначною помилкою, атлетові повинно бути повідомлено про це і винесено попередження. За рішенням суддів виконаний підхід може бути не зарахований.
Інші правила, стосовно обладнання, екіпірування, проведення змагань, ідентичні міжнародним Правидам федерації WPC.